Kuchár

#20664429
Mzda: 1100 € za mesiac
Dátum: 16.09.2020
Lokalita: Topoľčany (Nitriansky kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia
Názov pozície:

Kuchár

Ponúkaný plat:

1100 € za mesiac

Názov spoločnosti:

TH PLUS spol. s r. o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
- Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
- Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
- Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
- Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
- Kontrola kvality hotových jedál.