Čašník/Čašníčka

#20664430
Mzda: 1100 € za mesiac
Dátum: 16.09.2020
Lokalita: Topoľčany (Nitriansky kraj)
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Gastronómia

Ponúkaný plat:

1100 € za mesiac

Názov spoločnosti:

TH PLUS spol. s r. o.

Text inzerátu:

Náplň práce:
- Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
- Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
- Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
- Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
- Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
- Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých telefonicky alebo osobne.