Potrubár

#20665866
Mzda: Viac info tu
Dátum: 25.08.2020
Lokalita: Holandsko (Zahraničie)
Názov pozície:

Potrubár

Názov spoločnosti:

FAREON-Z NEDERLAND B.V.

Text inzerátu:

Náplň práce:
Hľadáme nezávislých potrubárov do viacerých lokalít v Holandsku ( Rotterdam, Oss, Amsterdam, Groningen  ),vytvárajú sa rôzne potrubné zostavy primárne určené do chemického, farmaceutického a potravinárskeho priemyslu, ale taktiež sa vyrábajú chladiace, palivové, výfukové a iné systémy do motorových jácht. Náplňou práce je výroba zostavy podľa technického výkresu s ohľadom na požiadavky v ňom zakotvené (ohýbanie, spájanie trubiek, ventilov, regulátorov, atď).Technická zdatnosť a znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je nutná. Vlastné auto nutné (aspoň vo dvojici).

Výhody:
Práca na zmluvu:- od 580 netto týždenne za základných 40 hodín (podľa úrovne jazyka a praxe)- dovolenka cca 110EUR mesačne,- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 70EUR mesačne,- spolu cca od 2700 EUR netto na základné hodiny za mesiac,- turnusy každých 5 týždňov (počas obdobia šírenia COVID-19 sa turnusy upravujú podľa potreby, spravidla na dlhšie aj s dlhšou dovolenkou)- ubytovanie hradené,- zdravotné poistenie,- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.Práca na živnosť:26 Eur na hodinu v prípade, že máte Twinferrule alebo Swagelok certifikát, inak od 23 Eur.