Finančný konzultant

#20683604
Mzda: 1500 € za mesiac
Dátum: 01.10.2020
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax
Pozícia vhodná aj pre: absolventa, mladistvého
Pracovný pomer - doba: pracovný pomer na neurčitý čas
Pracovná oblasť: Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ponúkaný plat:

1500 € za mesiac

Názov spoločnosti:

Eva Balážová

Text inzerátu:

Náplň práce:
- Starostlivosť o klientské portfólio, klientský servis a komplexné finančné zabezpečenie- hypotéky, úvery, investície, sporenia, dôchodky,
- príprava a vypracovanie analýz pre klientov,
- uzatváranie zmlúv a spracovanie agendy,
- vedenie pridelenej administratívy,
- vyhľadávanie nových klientov.
Výhody:
Ponúkame vám výbornú pracovnú príležitosť s najlepšími podmienkami na trhu, ktorých základom sú :
PLATOBNÉ PODMIENKY:
- základné provízie
- bonusy pre nováčikov 24 mesiacov
- neobmedzený príjem pod vašou kontrolou
- kariérny rast
ISTOTA
- zázemie silnej zahraničnej spoločnosti
- klientské databázy, ktoré uľahčia prácu pri štarte
- pravidelné vyplácanie provízií
STABILITA
- progresívne provízne odmeňovanie
- atraktívne bonifikačné výlety za nadpriemerné výkony
- vzdelávanie na špičkovej úrovni
- bezplatné produktové školenia