1 - 4 z 4
Zoradit podľa:
NENÁROČNÁ PRÁCA PRE ŽENY VO FABRIKE V TALIANSKU

náplň práce: - fyzicky nenáročná práca v továrni na výrobu hliníkových dielov - prevádzka priradených zariadení - montáž a finálna úprava hliníkových dielov - kontrola a balenie dielov pracovné podmienky: - plat 1734 € brutto mesačne (cca 1350 € netto mesačne) - práca 8 hodín denne, 5 dní v týždni (pondelok – piatok) - práca na tri zmeny (ranná 5:00 – 13:00, poobedňajšia 13:00...

Taliansko 13.09.2017
1743 €
Zber jablk v Taliansku

zber jablk v taliansku na 4-5 týždnov, ubytovanie a strava zabezpečená gazdom, plat 7 eur.netto na hod.odchod 27.9.info frantisek1977x@gmail.com 0944670081, taliansko, brigáda

1 500
English teacher – Učiteľ anglického jazyka

náplň práce: school of languages in center of italy, seeks native english speakers with university degree, certified in teaching english as a foreign language (celta, delta, tesol or equivalent), with minimum 2 years teaching experience, including preparation for cambridge exams, ielts etc. ideal candidate shall be able to teach at all age and language levels, both individually and in groups, both general and business...

Taliansko 04.08.2017
Dohodou
Vodič MKD - C+E

náplň práce: prevoz tovaru v medzinárodnej kamiónovej preprave. výhody: pracovnú zmluvu na dobu neurčitú v trvalom pracovnom pomere cestovné náhrady, taliansko

Taliansko 28.07.2017
Dohodou
1 - 4 z 4
1 - 4 z 4