PREDANÉ: 3 izbový Apartmán Hrabovo - FATRAPARK, Ružomberok

#17652047
Cena: 1 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 16.10.2019
Transakcia: Predaj
Lokalita: Ružomberok
Počet izieb: 3 izby
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 72
Vykurovanie: Elektrické
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Balkón, Šatník, Pivnica, Parkovacie miesto, Garáž, Voľný ihneď, Možnosť použiť úver

Kontakt:

+421907230460

Adresa:

Ružomberok

Popis:

PREDANÉ
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový apartmán, s podlahovou plochou 72 m2, dvomi balkónmi a parkovaním v garáži.
Apartmán sa nachádza sa v apartmánovom dome FATRAPARK, v exkluzívnej lokalite Apartmány Hrabovo, SKI & BIKE PARK Malinô Brdo - Ružomberok, blízko najdlhšej umelo zasnežovanej zjazdovky na Slovensku a cca 150 metrov od prírodného jazera.
Apartnánový dom FATRAPARK bol postavený v roku 2008.

Dispozične sa apartmán skladá z dvoch nezávislých apartmánov (1 a 2 izbový) so spoločnou chodbou.

1 izbový apartmán s podlahovou plochou 26,3 m2:
Vstupná chodba, jedna obytná miestnosť s kuchynským kútom a vstupom na balkón 2,2 m2 a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou GEBERIT.
Prevádzkové mesačné náklady cca 106€ vrátane elektriny.

2 izbový apartmán s podlahovou plochou 45,7 m2:
Vstupná chodba, dve obytné miestnosti z toho jedna s funkčným krbom na drevo, kuchyňa so vstupom na balkón 2,2 m2 a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou GEBERIT.
Prevádzkové mesačné náklady cca 124€ vrátane elektriny.

Oba apartmány majú samostatný ohrev teplej vody el. bojlermi.
Apartmán sa predáva kompletne zariadený a vybavený, má TV + káblové rozvody, pripojený je na internetovú WIFI sieť.
Vybavenie kuchýň: zabudovaná chladnička, indukčná varná doska, el. kanvica, mikrovlná rúra, hrnce, príbory a riad.

Podlahy: kombinácia dlažby a plávajúcej podlahy.
Okná sú plastové, vykurovanie je elektrické - konvektory + podlahové v oboch kúpeľniach.

Ako bonus k apartmánu je parkovacie miesto v garáži s výmerou 13,9 m2 a uzamykateľná skladovacia kója, spolu v cene 7.000,-€.

Kúpa apartmánu je veľmi dobrou investíciou, lebo je vhodný na trvalé bývanie, rekreáciu, oddych, alebo na komerčné využitie formou krátkodobých, či dlhodobých nájmov. Je vhodný na ubytovanie 7 a viac osôb. Vstup do apartmánu je bezbariérový.

Apartmánový dom FATRAPARK má výťah, recepciu s 24 hodinovou službou, bar, detský kútik. Možnosť stravovanie je vo vedľajšom apartmánovom dome FATRAPARK 2, alebo v Hotely Hrabovo, oba sú vzdialené cca 100 m.

Kompletný právny a predajný servis, plus odborné poradenstvo o možnosti financovania formou úveru a aj jeho vybavenie, je u nás zdarma.
Exkluzívna ponuka financovania, RE/MAX hypotéka Plus: http://hypoteka.remax-slovakia.sk/?s=3971f4ba4673905323d40a796e5bbb7b&c=2

Hrabovská dolina je vhodná na bývanie, rekreáciu, športové aktivity v každom ročnom období. Je to tichá lokalita uprostred prírody Veľkej Fatry, ale s jednoduchým prístupom do mesta Ružomberok, vzdialenom len 1 kilometer.
V okolí je možné kúpanie (Gino paradise Bešeňová, Tatralandia, kúpele Lúčky, Liptovská Mara), zimné športy (ski & bike park Malinô Brdo, ski park Kubínska hoľa, Ski Jasná, Donovaly...), turistika, cykloturistika, vodné športy, jaskyne, pamiatky a agroturistika spojená s ochutnávkami vynikajúcich Liptovských špecialít.

http://reality.remax-slovakia.sk/jan-moskal , tel: 0907 230 460.

Mohlo by vás zaujímať: