Predaj nádherného veľkometrážneho 5-iz. bytu v tichej časti Starého mesta - Železničiarska - dohoda možná

#17734919
Cena: 252 600 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 13.10.2017
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 5 izieb
Plocha v m2: 200
Vykurovanie: Vlastný kotol
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Terasa, Parkovacie miesto

Kontakt:

Ing. Andrej Nižňanský, a.niznansky@columba.sk, +421 905 800 490

Vlastné ID:

4615665284621

Popis:

Predaj unikátneho tehlového veľkometrážneho bytu v Starom meste (Železničiarska ulica), ktorý je vhodný a dostatočne veľký aj pre mnohodetné rodiny. Tento 152m2 veľký byt na prízemí (180 cm nad zemou) sa skladá z 5 veľkých izieb (4 nepriechodné), ktoré je možno rôzne dispozične upravovať. Súčasťou bytu je aj zamrežovaná loggia, ktorá sa môže v prípade potreby otvoriť, čím sa získa priamy vstup do veľkých spoločných priestorov, kde majú vstup iba obyvatelia daného bytového domu. Byt bol koncom augusta 2017 vymaľovaný, v celom byte okrem WC a kúpeľne sú plastové okná.

Lokalita: tichá časť Starého mesta s optimáolnou dostupnosťou do všetkých častí Bratislavy. Pred domom veľký počet rezidenčných miest, parkovanie je nie problém. V byte nepočuť absolútne žiaden hluk z hlavnej cesty (Šancová) ani z električiek alebo vlakov Hlavnej stanice.

Počet izieb: 5 izieb (4 nepriechodné). Vstupná hala, veľká obývacia miestnosť s prechodom do detskej izby, ktorá je prepojená na splálňu, ktorá ma vstup aj z chodby (byt robený do kruhu). Vchod do druhej kuchyne, detskej izby a tzv. slúžkovskej izby je priamo z chodby. WC je samostatné, ako aj veľká kúpeľňa o rozlohe 12m2.

Poschodie: Zvýšené prízemie s mrežami (4p. dom)

Rozloha: 152m2 podlahová plocha + terasa 8 m2 + veľká murovaná pivnica 30m2 + 2m2 (pivnica - kobka) +  podiel na záhrade vo dvore

Vykurovanie: vlastný kotol

Náklady: vzhľadom na veľkosť bytu sú mesačné náklady značne nízke, a to iba cca 230-240 eur (nájomné, elektrina, plyn, voda, fond).

Podlaha: drevené parkety (bukové a dubové) + dlažba v kuchyni a kúpeľni

Ostatné: Rekonštrukcia cca v roku 2000 (rozvody, plastové okná, radiátory, dvere, kuchynská linka, spotrebiče), vysoké stropy. V byte môže ostať podľa dohody väčšina vybavenia. Byt je tichý a v lete chladný, bez potreby klimatizácie. Na poschodí sú iba dva byty. Pivnica je murovaná o veľkosti 1iz. bytu - možnosť spraviť si posilovňu alebo inak využiť veľké priestory, ktoré patria iba k bytu. Základná škola je 2. min peši od domu, rovnako vzdialená je aj zastávka autobusov, či električiek. Nemocnica Mýtna je 5 min. peši, v okolí sú menšie obchody, ako aj trh Žilinská (3 min. peši).Celková cena bytu je 252 600 € vrátane provízie pre RK s kompletným servisom pri predaji.


V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte

e-mail - a.niznansky@columba.sk, tel.: 0905 800 490
Prečo si kúpiť tento byt?

- lokalita (kraj St. mesta, kde je ponuka bytov nízka vzhľadom na tiché a príjemné bývanie)

- poctivá tehla dáva pocit chladu aj v letných mesiacoch + záhrada do dvora dáva možnosť relaxu

- dostupnosť  a občianska vybavenosťPrečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Columba?

• neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti ,okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno -predajných zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. • K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. • Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme. • Našim klientom zdarma poskytujeme KARTU ZLIAV na služby u našich partnerov so zľavami na hypotekárny úver, poistenie, znalecký posudok, výrobu nábytku a kuchynských liniek na mieru, sťahovanie a ďalšie služby, ktorá Vám môže ušetriť vyše 1000,- €. Kontakt:COLUMBAReal, A. Nižňanský, a.niznansky@columba.sk,tel.:0911673083

Výbava:

SKT, Internet

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: