Predaj veľkého 4-iz.(109m2) bytu na Palisádach - Staré mesto - dohoda možná!

#18303461
Cena: 259 500 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 13.10.2017
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 4 izby
Plocha v m2: 109.47
Vykurovanie: Iné
Vlastníctvo: Osobné
Kontakt:

Ing. Andrej Nižňanský, a.niznansky@columba.sk, +421 905 800 490

Vlastné ID:

666624680067627418

Popis:

Exkluzívny predaj krásneho komplet zrekonštruovaného 4 izbového bytu na Palisádach - Staré mesto Bratislava. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 109,47m2 sa nachádza na 2 podzemnom podlaží (t.j. 1 poschodie) v 5 poschodovom historickom murovanom dome bez výťahu so žulovým schodiskom postaveného na začiatku 20. storočia. Poctivé tehlové múry, s 5 metrov vysokými stropmi, poskytujú v letných mesiacoch pocit chladu a v zime, aj vďaka 2-vrstvovým plastovým oknám (znižujú hluk ulice) zvyšujú teplo bytu. Byt je svetlý aj napriek orientácií na sever. Súčasťou bytu sú aj spoločné priestory - spoločný dvor, jeho spevnena plocha aj oplotenie sú spolocné pre všetkých majiteľov (obrázok). Na poschodí je iba jeden byt.

Okna kuchyne a jednej izby sú na juh (do dvora). V byte bola dňa 20.8.2016 dokončená rekonštrukcia pozostávajúca z:

*   výmeny parkiet za kvalitnú a vkusne ladenú laminátovú podlahu,

*   výmeny sanity v kúpeľni a WC,

*   úpravy a kontroly elektrických rozvodov s novými vložkami,

*   výmeny svetiel a nových lustrov,

*   opravy plynového kotla,

*   kompletnej maľovky a doladenia detailov.

V roku 2006 prebehla rozsiahla rekonštrukcia výmeny plastových okien, nových elektroinštalačných rozvodov za medené trúbky, nového turbokotla Proterm na prípravu teplovodného kúrenia a tiež kúpeľňovej sanity.

Dispozične sa byt skladá zo:

*   vstupnej haly (7m x 2m)

*   samostatnej kúpeľne s klasickou vaňou a samostatného WC

*   veľkej izby (7,5 m x 5.5 m) do ktorej sa vchádza zo vstupnej haly

*   1. priechodnej izby (5 m x 5.5 m) do ktorej sa vchádza z veľkej izby

*   2. priechodnej izby (5 m x 5.5 m) do ktorej sa vchádza z veľkej izby

*   izby do ktorej sa vchádza zo vstupnej haly a je spojená na 2. priechodnú izbu (5 m x 5.5 m)

*   rozľahlej kuchyne s kuchynskou linkou, digestorom, elektrickým sporákom, bodovými svetlami a miestnosťou na vlastný kotol (má vývod do dvora)

*   špajzy o rozlohe 2 m x 1 m.Okolie a občianska vybavenosť

Dom je situovaný paralelne s ulicou Palisády, ktorá vedia priamo na Bratislavský hrad vzdialený približne 600 metrov. 150 metrov vzdialený je aj Prezidentský palác. Na základe týchto inštrukcií možno vyvodiť, že byt sa nachádza takmer priamo v historického centra Bratislavy. V blízkom okolí je škola, obchody (napr. Moja Samoška), reštaurácie (Štefánka), autobusová a trolejbusová doprava do všetkých smerov Bratislavy, či dostatok miesta na prechádzky a relax (Prezidentský park). Pred domom sú parkovacie miesta, ktoré je možné si od mesta prenajať. Tento rozľahlý byt splní požiadavky aj tej najnáročnejšej klientely. Byt nemá zariadenie 2 skríň na oblečenie, ktoré je možné podľa dohody nechať v byte. Celková cena bytu je 259 500 € vrátane provízie pre RK s kompletným servisom pri predaji. Byt je kúpou voľný.


V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte

e-mail - a.niznansky@columba.sk, tel.: 0905 800 490
Prečo si kúpiť tento byt?

- lokalita

- luxusný pre náročnú klientelu

- možnosť prerobenia podľa predstávPrečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Columba?

• neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti, okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno -predajných zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. • K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. • Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme. • Našim klientom zdarma poskytujeme KARTU ZLIAV na služby u našich partnerov so zľavami na hypotekárny úver, poistenie, znalecký posudok, výrobu nábytku a kuchynských liniek na mieru, sťahovanie a ďalšie služby, ktorá Vám môže ušetriť vyše 1000,- €. Kontakt:COLUMBAReal, A. Nižňanský, a.niznansky@columba.sk,tel.:0905800490

Výbava:

Telefón, SKT, Internet

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: