Pekný 2i byt po rekonštrukcii na Fedákovej

#18830969
Cena: 105 099 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 20.02.2017
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 53
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Parkovacie miesto

Kontakt:

Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk

Adresa:

Fedákova

Vlastné ID:

KV3107

Popis:

Ponúkam Vám na predaj 2-izbový byt po novej kompletnej rekonštrukcii vo výbornej lokalite, na Fedákovej ulici v mestskej časti Podvornice - Dúbravka, kúsok od OD Saratov.

Dispozícia bytu: Byt sa nachádza na 4. poschodí z 8 v zateplenom bytovom dome s výťahom. Podlahová plocha bytu je 53 m2. K bytu prislúcha pivnica. Dispozične je byt riešený 2 samostatnými nepriechodnými izbami. Byt je orientovaný na západ. 

Technické špecifikácie: V byte prebehla kompletná rekonštrukcia v minulom roku 2016. Boli menené elektrické rozvody, rozvody vody, nové plastové okná so sieťkami a žalúziami, bezpečnostné dvere Sherlock, steny vystierkované. Byt sa predáva v stave holobytu, pripravený na úpravu pre nového majiteľa podľa jeho predstáv. Čisté náklady bez energií, vody, KTV a internetu sú 74 Eur. V rámci stupačiek bola vykonaná výmena potrubia na odvod splaškovej vody. Byt je bez tiarch, má vysporiadaný pozemok. 

Okolie a vybavenosť: Ponúkaný byt sa nachádza vo výbornej lokalite, priamo pri OD Saratov s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí (škola, škôlka, ihrisko, obchody, reštaurácie, kaviarne, lekáreň, zastávky MHD a pod.). Priamo pred domom možnosť parkovania. Dostupnosť do centra mesta veľmi dobrá autom aj MHD (cca. 20 minút). 

Cena nehnuteľnosti je 105 099  €

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Kompletné info aj tu: http://maximreal.sk

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: