Krásny 3i byt s loggiou po rekonštrukcii v Dúbravke

#18880785
Cena: 117 999 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 17.02.2017
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 60
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk

Adresa:

Bujnákova

Vlastné ID:

KV3184

Popis:

Ponúkam Vám na predaj veľmi pekný, zrekonštruovaný 3izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v pokojnej lokalite, na Bujnákovej ulici v Dúbravke.

Dispozícia bytu: Byt sa nachádza na 3. poschodí zo 4 v zateplenom a rekonštruovanom bytovom dome bez výťahu. Rozloha bytu je 59 m2 (s loggiou a pivnicou). K bytu prislúcha loggia so vstupom z obývačky a latková pivnica. Dispozične je riešený vstupnou chodbou, priestrannou obývačkou, z ktorej sa vchádza do 2 samostatným izieb a do kuchyne s peknou kuchynskou linkou zväčšenou o časť loggie. V kúpeľni je osadená vaňa, WC je samostatné. Parkovanie v okolí domu je bezproblémové. Byt je kúpou voľný.

Technické špecifikácie: Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Boli menené rozvody elektriny, vody, plynu, plastové okná v celom byte, plávajúce podlahy, vchodové dvere, nová kuchynská linka, kuchyňa zväčšená o loggiu, rekonštrukcia kúpeľne, WC, klimatizácia v obývačke. Bytový dom je zateplený a zrekonštruovaný, opravená bola aj strecha domu.

Okolie a vybavenosť: Ponúkaný byt sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí (školy, škôlky, ihriská, obchody, Lidl, zastávky MHD a pod.). Dostupnosť do centra mesta je veľmi dobrá autom aj MHD.

Cena nehnuteľnosti je 117 999 €  

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Nájdete nás aj na facebooku – Maxim Real FCB –  kde, je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: