SUPER LOKALITA 1-izbový byt na Banšelovej ulici

#19085667
Cena: 86 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 21.04.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Ružinov (Bratislava)
Počet izieb: 1 izba
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 34
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Pivnica, Parkovacie miesto

Kontakt:

Göndörová Jana, gondorova@maximreal.sk, 0915831168

Adresa:

Banšelova

Vlastné ID:

JG1785

Popis:

Ponúkame na predaj 1-izb. byt o výmere 34 m s komorou, ktorá sa nachádza vedľa bytu na chodbe. Nachádza sa na Banšelovej ulici na 2. posch. zo 6. Byt má samostatnú veľkú izbu o rozmere 5,1 x 3,4 m, samostatné WC a kúpeľňu, kuchyňu a chodbu. Byt je po kompletnej rekonštrukcii a predáva sa vrátane všetkých spotrebičov a nábytku na mieru. Byt nemá balkón. Dom je zateplený, s výťahom. Plastové okná, bezpečnostné dvere, žalúzie, náladové osvetlenie, nábytok na mieru /roldor na celú stenu/. Mesačné náklady sú 90 eur + 18 elektrika. Káblovka + internet zapojené. Výborné občianske vybavenie /škôlka, plaváreň, detské ihriská, obchody, parkovanie/

Byt je k dispozícii ihneď

Mestská časť Ružinov  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež školy, škôlky, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom. Dostupnosť do centra mesta je rýchla a ľahká.

Cena nehnuteľnosti je 86 000 €    

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

Nájdete nás aj na facebooku – Maxim Real FCB –  kde, je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

 

 

 

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: