ZNÍŽENÁ CENA! Príjemný 3 izbový byt na GELNICKEJ v Rači

#19089169
Cena: 129 900 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 21.04.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Rača (Bratislava)
Počet izieb: 3 izby
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 72
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Loggia, Pivnica, Parkovacie miesto

Kontakt:

Göndörová Jana, gondorova@maximreal.sk, 0915831168

Adresa:

Gelnická

Vlastné ID:

JG1794

Popis:

Ponúkame na predaj príjemný, slnečný 3 izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Bratislava-Rača na Gelnickej ulici. Z bytu je výborný výhľad na Raču a Malé Karpaty, zaujímavý pre ľudí, ktorí majú radi aktívny oddych, blízkosť vinohradov, lesa a cyklotrás. 

Byt je v osobnom vlastníctve, poschodie 2/6, výťahy, plocha bytu 68m2 + loggia 4m2 + 2 pivnice. Dom je zateplený, zrekonštruovaný, plánovaná rekonštrukcia - výťahy, stupačky, vchodové dvere.

Rekonštrukcia bytu - plastové okná, interiérové dvere a zárubne, nové vstavané skrine, stierky, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka na mieru a spotrebiče. K bytu patria 2 pivnice.
V blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlka, detské ihriská, obchody, pošta, zdravotné stredisko, veľa zelene.

Okolie a vybavenosť:  Nehnuteľnosť sa nachádza dobrej lokalite. Mestská časť Rača  disponuje plnou občianskou vybavenosťou.

Cena nehnuteľnosti je 129 900 €

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

Kompletné info aj tu: http://maximreal.sk

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

 

 

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: