Reality holding+ ponúka Bratislava-Ružinov Moldavská na predaj 2 izbový byt - TOP ponuka

#19277189
Cena: 145 500 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 08.08.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Ružinov (Bratislava)
Počet izieb: 2 izby
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 59
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Balkón

Kontakt:

0917 206 206

Adresa:

Ružinov

Popis:

Reality Holding + vám ponúka Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt situovaný na začiatku Ružinova, iba 100m od Štrkoveckého jazera. Byt sa nachádza na 2/8 poschodí v zateplenom bytovom dome, je orientovaný na západ, do tichého, zeleného prostredia. Podlahová plocha bytu predstavuje 57m2 + balkón, loggia a pivnica.
Byt bol kompletne prerobený, stará dispozícia s prechodom do kuchyne cez kúpeľnu bola za pomoci statika a architekta navrhnutá a prerobená do dnešnej podoby, byt má sadrokártonové podhľady, španielske dlažby, rakúske tapety, zasúvacie SAPELY, masážnu vaňu, talianske batérie, kuchyňu so spotrebičmi, predizba a spálňa majú nábytok na mieru.
V rámci rekonštrukcie boli vymenené el. rozvody, rozvody vody, podlahy, okná, stierky, zárubne, obklady.
Byt je bez tiarch, v osobnom vlastníctve, kúpou ihned voľný.
Cena 145 500,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 120161
Vynikajúca lokalita - všade "na skok": OC CENTRÁL - 10 min pešo (150 obchodov, kaviarne a reštaurácie, banky, lekárne, pošta, fitness centrum s bazénom), Nákupy (potraviny, trhovisko Miletičova – 7 min., LIDL 5 min, BILLA 5 min, Poliklinika ProCare 5 min. Kaviarne, reštaurácie, business centrá Prievozská/Plynárenská (BBC a APOLLO BUSINESS CENTER (všetko do 15 minút pešo), Fitness Centrum FITINN, Radošinské naivné divadlo, pošta, Zástavka MHD, Školy a škôlky, kúpalisko Delfín do 10 min. pešo, Štrkovecké jazero do 3 min. pešo. Kontakt: 0917 206 206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk a ako BONUS vám ku kúpe dáme Kanárske ostrovy zdarma.Popis loklity: Vynikajúca lokalita - všade "na skok": OC CENTRÁL - 10 min pešo (150 obchodov, kaviarne a reštaurácie, banky, lekárne, pošta, fitness centrum s bazénom), Nákupy (potraviny, trhovisko Miletičova – 7 min., LIDL 5 min, BILLA 5 min, Poliklinika ProCare 5 min. Kaviarne, reštaurácie, business centrá Prievozská/Plynárenská (BBC a APOLLO BUSINESS CENTER (všetko do 15 minút pešo), Fitness Centrum FITINN, Radošinské naivné divadlo, pošta, Zástavka MHD, Školy a škôlky, kúpalisko Delfín do 10 min. pešo, Štrkovecké jazero do 3 min. pešo.

Mohlo by vás zaujímať: