ZNÍŽENÁ CENA ... Na predaj 2-izbový byt, Nováčany, Košice - okolie, v osobnom vlastníctve

#19340831
Cena: 41 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 15.11.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Nováčany (Košice-okolie)
Počet izieb: 2 izby
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 46
Vykurovanie: Ústredné
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Pivnica, Parkovacie miesto

Kontakt:

Ing. Marcela Jarolímová, jarolimova@diamondreality.sk, 0905 442 617

Vlastné ID:

17581

Popis:

ZNÍŽENÁ CENA...So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj 2-izbový byt, Nováčany, okr. Košice - okolie, v osobnom vlastníctve.
Byt sa nachádza v zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome. Bytový dom prešiel rekonštrukciou: nová fasáda, zateplenie, strecha.
Byt sa nachádza na úplnom prízemí z 2 poschodí. Rozloha bytu je 46 m2. V celom byte sú plastové okná, situované do 3 svetových strán. Byt má bezpečnostné vchodové dvere. K bytu prislúcha pivnica. Kuchyňa prešla rekonštrukciou pred cca. 1 rokom. Má novú kuchynskú linku. Byt má murované jadro. Kúpeľňa je vybavená vaňou aj sprchovým kútom, sú v nej keramické obklady a keramická dlažba, rekonštrukcia kúpeľne prebehla pred viacerými rokmi. WC je samostatné. Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom. Kúrenie je na pevné palivo, resp. plyn v kotolni mimo bytu, spoločné pre viac bytových jednotiek. Parkovane je bezproblémové.
Cena nehnuteľnosti je 41000,-- Eur. Uvedená cena je s províziou pre RK.Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: