3-izbový byt na Sadmelijskej ulici

#19441229
Cena: 121 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 13.08.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Rača (Bratislava)
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 71
Vykurovanie: Iné
Stav: Pôvodný
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Parkovacie miesto

Kontakt:

Ing. Tatiana Mikulová, mikulova@maximreal.sk, 0915831157

Adresa:

Sadmelijská

Vlastné ID:

TM363

Popis:

Ponúkame na predaj slnečný, trojizbový byt s veľkou lodžiou v pôvodnom stave na 7. podlaží/12, s krásnym výhľadom na hory. /foto/ - byt je ihneď voľný, pripravený na reškonštrukciu. Z lodžie / 6,60 m2 / je krásny výhľad na prírodu Malých Karpát, Nachádza sa na 7. podlaží, v kompletne zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome, Pred domom sa nachádza veľké parkovisko. V dome sú dva výťahy. Byt disponuje dvoma nepriechodnými izbami a jednou priechodnou / pôdorys/ Vedľa kuchyne sa nachádza praktická komora s oknom. / 4 m2/ WC je samostatné. Lodžia je prístupná z kuchyne a aj z obyvacej izby.Vonkajšia stena z lodžie je tiež zateplená. Byt sa nachádza v tichej lokalite , v blízkosti hôr, lesov. Zástavky MHD sú v blizkosti. Sadmelijská ulica sa nachádza na začiatku starej Rače. /konci Krásňan / Byt potrebuje kompletnú rekonštrukciu - kupujúci byt môže pretvoriť podľa vlastného vkusu a predstavy. Je uplne prázdny, nábytok, pôvodná kuchynská linka a skrine na chodbe sú odstránené, rekonštrukcia podľa vlastných predstáv teda môže začať. Výhody kúpy bytu v pôvodnom stave, prázdneho: budete mať všetko úplne nové, nepoužívané a kúpené podľa vlastných predstáv. Bytový dom je zateplený /certifikát B/,je kompletne zrekonštruovaný : hlavný vchod, výťahy, strecha, stupačky, lodžie a spoločné priestory bytového domu. Stojisko so smetnými nádobami je uzamkuté. Hneď vedľa domu sa nachádza detský park, ktorý je vidieť z okna bytu. Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Bytový dom je čistý, udržiavaný . Spoločenstvo vlastníkov bytov sa príkladne stará o poriadok v dome. Spoločné priestory sú upratované upratovacou službou. V dome bývajú slušní vlastníci bytov

Mestská časť Rača  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 121 000 € + provízia realitnej kancelárii

Kontakt: Ing.  Tatiana  Mikulová , mikulova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 157

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ing.  Tatiana  Mikulová , mikulova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 157

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: