2-izbový byt v Dunajskej Lužnej

#19441729
Cena: 97 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 13.08.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Dunajská Lužná (Senec)
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 72
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Parkovacie miesto

Kontakt:

Ing. Tatiana Mikulová, mikulova@maximreal.sk, 0915831157

Adresa:

Jánošíkovská

Vlastné ID:

TM364

Popis:

Ponúkame na predaj 2-izbový byt.  Byt sa predáva s kupletným zariadením ma výmeru 72m2 je v príjemnom tichom prírodnom prostredí v blízkosti občianska vybavenosť, hrádza, futbalový štadión, tenisové kurty, pošta, škôlka, samoška, lekáreň, reštaurácie, mäsiar, kostol, lekári, škola. Byt po kompletnej rekonštrukciám, samostatné kúrenie pomocou elektrického kotla, súčasťou je aj samostatný šatník k bytu, bezpečnostné dvere, prislúcha aj pivnica, spoločné priestory, milý susedia, čistá brána v bytovke je výťah, 1.poschodie DUNAJSKÁ LUŽNÁ časť Jánošíková.

Obec Dunajská Lužná  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 97 000  € + provízia RK

Kontakt: Ing.  Tatiana  Mikulová , mikulova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 157

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ing.  Tatiana  Mikulová , mikulova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 157

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: