2-izbový byt na Tabakovej ulici

#19498895
Cena: 144 900 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 05.09.2017
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 64
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Parkovacie miesto

Kontakt:

Mgr.Lenka Janotková, janotkova@maximreal.sk, 0915831162

Adresa:

Tabaková

Vlastné ID:

XX8311

Popis:

Ponúkame na predaj veľký slnečný 64 m2 2-izbový byt, po čiastočnej rekonštrukcií na Tabákovej ulici. Kúpeľňa a samostatné WC sú vymurované, nové plastové okná + proti hmyzové siete, v spálni vstavanú skriňu, a obnovené originálne drevené parkety. Je na 4 posch. bez výťahu. Pivnica má výmer 3m2. Byt má vynikajúce priestorové riešenie, všetky izby majú samostatný vchod a veľkú kuchyňu zo špajzou. Nachádza sa v tichej ulici na námestí a zo zadu je park/ihrisko pre deti. Treba vidieť.

Mestská časť Staré Mesto  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko obchodov na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 144 900  €. K cene bude pripočítaný poplatok za sprostredkovanie.   

Kontakt: Mgr.  Lenka Janotková, janotkova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr.  Lenka Janotková, janotkova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

 

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: