EXKLUZÍVNE: Kompletne prerobený Bauring, Nemce aj S NÁBYTKOM

#19514107
Cena: 79 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 21.09.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Banská Bystrica
Počet izieb: 3 izby
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 69
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Loggia, Šatník, Pivnica, Parkovacie miesto

Kontakt:

Ing. Koloman Kovalík, kovalik@maxiss.sk, 0905 613 160

Adresa:

Nemce

Vlastné ID:

1733

Popis:

Realitná kancelária MAXISS ponúka na predaj pekný, kompletne prerobený trojizbový byt typ Bauring v Nemciach pri Banskej Bystrici v zateplenom bytovom dome.

Byt sa nachádza na 1. poschodí a prešiel kompletnou rekonštrukciou, počas ktorej boli v byte osadené nové plastové okná, bola kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa v ktorej boli vyhotovené nové keramické obklady stien, bol dodaný sprchovací kút ako aj nové umývadlo. Vo WC bola osadená nové WC misa a vedľa nej je práčka.

V kuchyni bola v roku 2017 vymenená pôvodná kuchynská linka za nadštandardnú novú v ktorej sa nachádza nová sklokeramická indukčná platňa nad ktorou je digestor. V linke je osadený silgranitový drez s odkvapkávačom. Taktiež bola inštalovaná nová teplovzdušná rúra, mikrovlná rúra ako aj umývačka riadu.

Podlahy v izbách sú vyhotovené ako laminátové, ale vyššej cenovej kategórie, podlahy v kúpeľni a vo WC sú vyhotovené z keramickej dlažby (rok 2010). Na stenách bytu boli v roku 2007 vyhotovené stierky. V byte bola zrealizovaná výmena elektrických rozvodov v kuchyni, kúpeľni a vo WC, nové sú rozvody vody a kanalizačné odpady v byte a taktiež boli vymenené pôvodné radiátory za nové (2015). V týchto miestnostiach boli taktiež vyhotovené sadrokartónové stropné podhľady vrátane osadenia bodových svietidiel do podhľadu. V spálni a v detskej izbe sú vstavané skrine.

Byt sa predáva ZARIADENÝ (okrem TV a práčky) a všetko zariadenie je UŽ V CENE !!!

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám radi ZDARMA pomôžeme s jeho vybavením prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu keďže spolupracujeme so všetkými bankami.

ID zákazky: 1733

Výbava:

Internet

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: