Bývanie v super lokalite

#19521433
Cena: 151 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 22.09.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Devínska Nová Ves (Bratislava)
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 83
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

Mgr.Ivan Spevák, spevak@maximreal.sk, 0915831155

Adresa:

Milana Marečka

Vlastné ID:

XX8384

Popis:

Ponúkame na predaj veľmi dobre riešený 3-izb. byt na ul. Milana Marečka v Devínskej Novej Vsi s podlahovou plochou 83 m2 + loggia 4,5 m2.

Nachádza sa na 9.poschodí z 11 a je orientovaný na dve svetové strany, obývačka s loggiou na východ, kuchyňa a 2 izby na západ s výhľadom na Sandberg a rakúsky zámok Schlosshof.

Byt prešiel postupne kompletnou rekonštrukciou a v týchto dňoch sa dokončilo aj zateplenie bytového domu. Všetky izby v byte sú nepriechodné, vstupuje sa do nich z chodby, kde je umiestnená vstavaná skriňa.

Výhodou je veľmi dobrá poloha bytu, krásne výhľady, kompletná občianska vybavenosť (školy, škôlky, obchody, pošta, kostol, rôzne športové aktivity, zdravotné stredisko....) pešou chôdzou do pár minút.

Bytový dom je čistý, udržiavaný, vrátane vchodu a výťahov.

Ponechanie zariadenia je záležitosť dohody, je možné nechať okrem spotrebičov v kuchyni aj pračku a sušičku.

Mestská časť Devínska  Nová Ves   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 151 000  €,  cena je konečná bez ďalších poplatkov

Bližšie info a kontakt: Mgr. Ivan Spevák, spevak@maximreal.sk, tel.: 0915 831 155

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Mgr. Ivan Spevák, spevak@maximreal.sk, tel.: 0915 831 155

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: