Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Medveďovej ulici

#19526923
Cena: 125 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.09.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Počet izieb: 2 izby
Typ stavby: Iné
Plocha v m2: 54
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Parkovacie miesto

Kontakt:

Gabriel Haba, haba@maximreal.sk, 0915831166

Adresa:

Medveďovej

Vlastné ID:

GH1059

Popis:

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s nepriechodnými izbami v lokalite Bratislava - Petržalka, na Medvedovej ulici (začiatok Petržalky, oproti Ekonomickej univerzite, o výmere 54 m2, na 1/8 p., s výťahom, a s pivnicou. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: nové rozvody elektriny, plynu, plastové okná, plávajúce podlahy, nové radiátory, murované jadro s vaňou, omietky, interiérové dvere, KL so spotrebičmi. Byt sa predáva komplet zariadený, ako na fotkách, na chodbe je vystavaná skriňa zo zrkadlovymi dverami, v kúpeľni skriňa pod umývadlo aj nad práčkou. v obývačke je pridaný stôl, ktorý slúži ako pracovný kút. Panelový bytový dom je zateplený, má nové stúpačky, vstupné bránu a výťah, vymalované schodisko. Byt je slnečný, v tichom prostredí, keďže je na slepej ulici. Mesačné náklady pre 2 osoby je 125 000 € (zatiaľ som mala vždy preplatky 150-180 EUR ročne). V okolí kompletná občianska vybavenosť (obchody - Lidl, Tesco expres, poliklinika, školy, MHD, pošta).

Mestská časť Petržalka disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax.

Cena nehnuteľnosti je 125000,- eur


Kontakt: Gabriel Haba, haba@maximreal.sk,tel.: 0915831166

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Gabriel Haba, haba@maximreal.sk,tel.: 0915831166

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: