Priestranný 2i byt na Dunajskej

#19589209
Cena: 149 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 13.10.2017
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 2 izby
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 65
Vykurovanie: Iné
Stav: Pôvodný
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Parkovacie miesto

Kontakt:

Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, 0915831167

Adresa:

Dunajská

Vlastné ID:

KV4052

Popis:

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Dunajskej ulici. Celková plocha bytu je 65 m2 vrátane 6m2 pivnice nachádzajúcej sa v suteréne domu. Byt sa nachádza na 2. poschodí bez výťahu. Byt nemá balkón a je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv budúceho majiteľa.

Rok kolaudácie 4 poschodového tehlového domu Dunajská, BA – 1928.V roku 2017-2018 sa plánuje komplexná obnova domu Dunajská, BA (zateplenie, výmena rozvodov studenej vody a kanalizácie, obnova suterénu domu (pivníc) a spoločných priestorov a schodísk, izolácie základov domu a výstavba výťahu v prednej časti domu (v zadnej časti domu je už výťah postavený v roku 2008). Možnosť parkovania (platené počas 8,00 - 16,00 hod) pred domom Dunajská, BA a v suteréne vedľajšieho domu Dunajská, Bratislava (parkovacie miesta na prenájom). Dom sa nachádza v blízkosti Nákupných centier (napr. Eurovea,Twin City, Nová autobusová stanica a iné plánované).

Mestská časť Staré Mesto disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež školy, škôlky, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 149 000 € a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 3.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 152.000,-Eur celkom.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Nájdete nás aj na facebooku – Maxim Real FCB –  kde, je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: