Pekný 3-izbový byt v Rači

#19591945
Cena: 145 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 13.10.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Rača (Bratislava)
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 74
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

Ing.Lucia Lišková, liskova@maximreal.sk, 0915831159

Adresa:

Plickova

Vlastné ID:

LL40

Popis:

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Plickovej ulici v Rači - v 4 poschodovom bytovom dome s výťahom - zvýšené prízemie. Pod balkónom (pozdĺž celého bytu) sa nachádzajú garáže, takže je dostatočne vysoko
Byt má 64 m2 + 10m2 balkón a pozostáva z 2 spální, priechodnej obývačky, samostatnej kuchyne, špajze, samostatné WC, kupeľňe a chodby.
Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011 - fasáda, balkóny, stupačky.
Taktiež samotný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011 - rozvody elektriny, vody, nové radiátory, 3komorové plastové okná Incon, drevené parkety (nie laminát), bezpečnostné vchodové dvere Adlo, interiérové dvere a zárubne SAPELI-podlahy a dvere prevedenie wenge.
V byte ostáva kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (sklokeramická varná doska, zabudovaná mikrovlná rúra, umývačka, elektrická rúra) a taktiež v špajzi chladnička s podávačom vody + práčka, v spálni skriňa šírka 2x2metre z IKEA.
V kúpeľni sa nachádza rohová vaňa 140x140 cm, umývadlo sa nachádza atypicky na chodbe.

Mestská časť Rača   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko obchodov na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 145 000  € a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 147.000,-Eur celkom

Bližšie info a kontakt: Ing. Lucia Lišková, liskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ing. Lucia Lišková, liskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: