Predaj priestranný 2,5 izb. byt, Kaštielska, Hamuliakovo, okres Senec

#19693491
Cena: 61 500 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.11.2017
Transakcia: Predaj
Lokalita: Senec (Bratislavský kraj)
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 64
Vykurovanie: Vlastný kotol
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Balkón, Pivnica

Kontakt:

Meno: Zlatica Topoľská, e-mail: zlatica@housereality.sk, tel.: +421 911 308 926

Adresa:

Hamuliakovo

Vlastné ID:

ZT-377

Popis:

POPIS BYTU:
Ponúkame na predaj pekný 2,5 izbový byt v staršom bytovom dome /r.1967/ v Hamuliakove, na Kaštielskej ulici. Nachádza sa na 3/3 poschodí bytového domu/kombinácia panel, tehla/ bez výťahu. Celková plocha bytu je 64 m2 s balkónom 3 m2 a s veľkou murovanou pivnicou 5 m2. Pri dome je spoločná veľká uzavretá záhrada, kde je možnosť oddychu vo voľnom čase. Susedia sú tichí, nekonfliktní, slušní. Výhľad z bytu je do okolitej prírody, ktorý pôsobí na človeka ako balzam na dušu.
STAV BYTU:
Byt prešiel rekonštrukciou /r.2013/, má nové podlahy-parkety, dlažbu, plastové okná so sieťkami a žalúziami, nová kúpelňa a WC, všetky dvere, peknú kuchynskú linku.
DISPOZÍCIA BYTU:
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej veľkej kuchyne, samostatnej obývačky, samostatnej spálne, samostatného veľkého šatníka, ktorý sa môže využiť ako ďalšia izba,kúpelňa je s veľkou rohovou vaňou, samostatné WC a balkón. Má samostatný plynový kotol na ohrev vody a na kúrenie, preto sú mesačné náklady pomerne nízke 105.- €/ pre 2 osoby. Je orientovaný na dve svetové strany - východ a západ. Predáva sa bez zariadenia,spotrebičov, ostáva len kuchynská linka.
LOKALITA:
Bytový dom sa nachádza v kľudnej zastavanej časti obce /centrum/, výhodou je, že mate istotu, že sa tu už nebude stavať.
Skvelá lokalita v blízkosti Bratislavy ponúka dobrú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, sieť MHD), s dobrou dostupnosťou (do centra 15 min. autom). V tesnej blízkosti bytovky je detské ihrisko,autobusová zástavka , obchod a pošta do 100 m.
Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v okolí Bratislavy.

CENA JE VRÁTANE PROVÍZIE PRE REALITNÚ KANCELÁRIU.
V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: