3-izbový TEHLOVÝ, kompletne zrekonštruovaný v centre, 79 m2

#19710531
Cena: 96 900 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 13.01.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Banská Bystrica
Počet izieb: 3 izby
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 79
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Balkón, Pivnica, Parkovacie miesto

Kontakt:

Ing. Koloman Kovalík, kovalik@maxiss.sk, 0905613160

Adresa:

Bakossova

Vlastné ID:

1743

Popis:

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka na predaj 3-izbový, kompletne zrekonštruovaný tehlový byt o výmere 79 m2 na Bakossovej ulici v centre Banskej Bystrice.

Predávaný byt prešiel postupnou kompletnou rekonštrukciou (1999-2007), ktorej súčasťou bola výmena pôvodných okien za nové plastové, v byte boli vyhotovené nové rozvody elektrickej energie v byte, ale aj v spoločných častiach bytového domu, taktiež boli vyhotovené nové rozvody vody ako aj kanalizačné odpady v byte a čiastočne aj v spoločných častiach bytového domu. Vchodové dvere do bytu boli vymenené za bezpečnostné. Podlahy v izbách sú pôvodné parkety ktoré však boli prebrúsené a nalakované takže by ich bolo hriechom vymeniť.

Vyhotovené boli aj nové keramické obklady stien a podlahy v sociálnom zariadení aj keď je pravdou že táto modernizácia bola vykonaná už pred nejaký časom. Do bytu je privedený rozvod optiky. Jedna izba je priechodná. Bytový dom má vlastnú plynovú kotolňu.

Lokalita v ktorej sa predávaný byt nachádza sa vyznačuje rýchlou dostupnosťou do centra mesta cca 5 min. pešo. Veľkou výhodou bytu je jeho orientácia na západ čo poskytuje v izbách poobedňajšie slnko a dostatok svetla. Súčasťou bytu je balkón a pivnica.

V prípade záujmu Vám náš hypotekárny poradca bezplatne pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke.

Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať, tento byt zmizne z ponuky veľmi rýchlo :-)

ID ponuky 1743

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: