360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: ZNÍŽENÁ CENA! 3-izbový byt v Kamienke, okr. Stará Ľubovňa

#19744995
Cena: 33 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 17.01.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Stará Ľubovňa (Prešovský kraj)
Počet izieb: 3 izby
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 70
Vykurovanie: Vlastný kotol
Stav: Rekonšrukcia nutná
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Pivnica, Garáž

Kontakt:

Meno: Ľubomíra Faltinská, e-mail: lubomira@axisreal.sk, tel.: 0903 855 350

Adresa:

Kamienka

Vlastné ID:

LF-226

Popis:

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 3-izbový byt v lokalite Kamienka, okr. Stará Ľubovňa, nachádzajúci sa na 1. podlaží í v dvojpodlažnom bytovom dome.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, troch izieb, kúpeľne a WC; celková podlahová plocha bytu je 70 m2. Súčasťou bytového domu je aj priľahlý pozemok v celkovej výmere 1210 m2. Za domom sa nachádza hospodárska budova /výmera pozemku 54 m2/, v ktorej je možnosť po rekonštrukcii využiť ako jednu garáž.

STAV BYTU:
Byt je v pôvodnom stave, momentálne je pripravený na kompletnú rekonštrukciu, v byte sú nové rozvody vody, do bytu je privedená elektrina, ktorú je potrebné dokončiť. Kúrenie je plánované na plyn, ktorý sa nachádza v bytovom dome. Voda je vlastná, v pivničných priestoroch je pripravená prípojka aj na obecnú vodu.
K dispozícii sú aj pivničné priestory, v ktorých sa nachádza aj sklad na drevo. V bytovom dome sa nachádzajú celkovo dva byty. Podkrovie bytového domu patrí pre dva byty, je tu možnosť takisto využiť spomínaný priestor v podiele jedna polovica.

LOKALITA:
Obec Kamienka je vzdialená od mesta Stará Ľubovňa 9 km, v obci sa nachádza materská škola, základná škola, kostol, potraviny, pošta, Jednota, autobusová zastávka.
Byt je kúpou voľný.


Virtuálna prehliadka na http://www.axisreal.sk/360-virtualna-prehliadka-znizena-cena-3-izbovy-byt-v-kamienke-okr-stara-lubovna-380198

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: