360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA::Priestranný 2-izb. byt, tichá lokalita, BA I. Staré Mesto, Drotárska cesta

#19745097
Cena: 500 €/mesiac
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 17.02.2018
Transakcia: Prenájom
Lokalita: Staré mesto (Bratislava)
Počet izieb: 2 izby
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 65
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Pivnica

Kontakt:

Meno: Alexandra Cimprichová, e-mail: alexandra@axisreal.sk, tel.: 0915 733 575

Adresa:

Bratislava - Staré Mesto

Vlastné ID:

SC-41

Popis:

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS Real ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Drotárska cesta v Bratislave, mestskej časti Staré mesto. Tento priestranný byt o rozlohe 65 m2 sa nachádza na prízemí 6. poschodového tehlového bytového domu. Dispozíciou bytu je väčšia vstupná hala, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaleta. Orientácia bytu je do tichého zeleného parku.

STAV BYTU:
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má plastové okná, plávajúcu podlahu, nové dvere a je vymaľovaný. Prenajíma sa kompletne zariadený starším, ale zachovalým nábytkom. V kuchyni je nová kuchynská linka, plynový sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka a v kúpeľni je práčka. V cene energií je zarátaný aj internet a KTV. Voľný ihneď - izby sú oddelené a nepriechodné, takže sa dajú prenajať aj samostatne.

PLATBY:
Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jedno mesačné nájomné s energiami vo výške 550,- EUR, depozit vratný pri ukončení nájmu 550,- EUR a provízia pre realitnú kanceláriu 500,- EUR.

LOKALITA:
Drotárska cesta je vynikajúca lokalita Starého Mesta. Byt sa nachádza neďaleko Horského parku, v okolí je dobrá občianska vybavenosť, zástavky MHD a priamy prístup do centra mesta.


Virtuálna prehliadka na http://www.axisreal.sk/360-virtualna-prehliadkapriestranny-2-izb-byt-ticha-lokalita-ba-i-stare-mesto-drotarska-cesta-402071

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: