Garsónka na Trnavskej ulici

#19796777
Cena: 70 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.02.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: Garsónka
Plocha v m2: 20
Vykurovanie: Iné
Stav: Pôvodný
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Parkovacie miesto

Kontakt:

Alexandra Lesková, leskova@maximreal.sk, 0915831163

Adresa:

Trnavská cesta

Vlastné ID:

AL910

Popis:

Ponúkame na predaj garsónku na Trnavskej ceste. Garzónka sa nachádza v bytovom dome na 2. poschodí, má výhodnú polohu blízko pri Trnavskom mýte, bytový dom prešiel rekonštrukciou 2012-2013, v samotnom byte je potrebná rekonštrukcia. V garzónke sú drevené parkety. Vhodné aj pre podnikanie (prenajímanie). Parkovanie pred domom.

K bytu prislúcha pivničná kobka. Mesačné náklady sú nízke cca 70 Eur

Mestská časť Nové Mesto   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Celková cena nehnuteľnosti je 70 000 €  k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2 000 €, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis.  Cena nehnuteľlnosti so spostredkovateľskou odmenou je 72 000,- EUR celkom

Kontakt: Alexandra Lesková, leskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 163

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Alexandra Lesková, leskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 163

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: