2-izbový byt na Zvolenskej ulici

#19796779
Cena: 180 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.02.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Ružinov (Bratislava)
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 62
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Parkovacie miesto

Kontakt:

Alexandra Lesková, leskova@maximreal.sk, 0915831163

Adresa:

Zvolenská

Vlastné ID:

AL911

Popis:

Ponúkame na predaj dvojizbový byt v Bratislave pri Nivách na Zvolenskej ulici s celkovou výmerou 62m2. Byt sa nachádza na prvom poschodí v štvorbytovke s podielom na spoločnom pozemku (záhrada) a miestom na parkovanie vo dvore. 2 nepriechodne izby, kuchyňa, WC, kúpeľňa.

Mestská časť Ružinov  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 180 000  € k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2 000 €, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis.  Cena nehnuteľlnosti so spostredkovateľskou odmenou je 182 000,- EUR celkom

Kontakt: Alexandra Lesková, leskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 163

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Alexandra Lesková, leskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 163 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: