Garsónka na Sekurisovej ulici, Bratislava Dúbravka

#19797275
Cena: 69 900 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.02.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: Garsónka
Plocha v m2: 33
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

Romana Reháková, rehakova@maximreal.sk, 0915831155

Adresa:

Sekurisova

Vlastné ID:

RR215

Popis:

Ponúkame na predaj peknú garsónku 33 m2 + 4 m2 loggia na ul. Sekurisova, v BA – Dúbravke. Murovaná pivnica (komora) 1,5 m2 pri byte na poschodí. Byt sa nachádza na 11 poschodí s krásnym výhľadom na Devínsku kobylu. Orientácia bytu je na západ.

Byt bol čiastočne rekonštruovaný. Všetky okná a balkónové dvere sú plastové.V byte je ústredné kúrenie s radiátormi s nastaviteľnými regulačnými ventilmi.

Dom je po rekonštrukcii (2016), zateplenie, oprava balkónov a dlažieb, vstup do domu,
elektronika výťahov, vyregulované kúrenie (centrálny rozvod) atď. K domu patri pozemok s rozlohou takmer 1500 m2. Vchod do domu je bezbariérový. Parkovanie pred domom.

Mestská časť Dúbravka  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 69.900,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 71.900,-Eur celkom.

Bližšie info a kontakt: Romana Reháková, rehakova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 155

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Romana Reháková, rehakova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 155

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: