Štartovací byt v Dúbravke na Galbavého ulici - znížená cena

#19797309
Cena: 79 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.02.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 1 izba
Plocha v m2: 38
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Parkovacie miesto

Kontakt:

Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, 0915 831 158

Adresa:

Galbavého

Vlastné ID:

KU217

Popis:

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Galbavého ulici v Bratislave Dúbravke. Nachádza sa na 7 poschodí panelovom dome s tromi výťahmi.  výmera bytu je 38m2.


Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná so žalúziami, novšia kuchynská linka zo zabudovanými spotrebičmi,  vstavaná rúra a sporák v kuchyni ostáva aj chladnička,  bezpečnostné dvere. Kúpeľňa a WC je zvlášť, v kúpeľni je sprchovací kút,  v kúpeľni ostáva práčka.

Mesačné náklady na byt sú cca.  120,-eur.

Dispozícia:  chodba,  samostatné WC a kúpeľňa,  samostatná kuchyňa a izba.

Bytový dom je po rekonštrukcii: zateplený, nové výťahy, schránky, schodiská, chodby, vchodová brána a nachádza v tichom prostredí blízko lesa.

Mestská časť Dúbravka disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Celková cena nehnuteľnosti je 79.000,-Eur v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis.

Bližšie info a kontakt: Katarína  Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Katarína  Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: