Predaj slnečná 2- garsónka na Račianskej ulici

#19866785
Cena: 100 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 17.04.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: Dvojgarsónka
Plocha v m2: 31.81
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

Ing. Tatiana Mikulová, mikulova@maximreal.sk, 0915831157

Adresa:

Račianska

Vlastné ID:

TM1012

Popis:

Ponúkame na predaj priestrannú 2-garsónku s loggiou pozdĺž celej garsonky. Byt sa nachádza na 4. poschodí obytného domu s tromi samostatnými vchodmi, 2 nákladnými výťahmi, novo-zrekonštruovaný a plne chránený bezpečnostnými dverami a kamerovým systémom.

Byt tvorí obývačka spojená s plne vybavenou kuchyňou - kuchynská linka, elektrický sporák, chladnička, stôl so stoličkami; spálňa so vstavanou skriňou; kúpeľňa s vaňou, umývadlom a práčkou; Predáva sa zariadený, po dohode aj bez nábytku.K bytu patrí 4m2 pivničná kobka na prízemí domu, v samostatnom uzamykateľnom priestore. Parkovanie verejné. V blízkosti sú vinohrady, cesta pre cyklistov, možnosť prechádzok a turistiky do okolia. Blízkosť vlaku a MHD. Nájomné 70 €. Lokalita: Račianska ul., blízko žel. stanice Vinohrady. Byt je voľný.

Mestská časť  Nové Mesto   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 100.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 102.000,-Eur celkom.

Kontakt: Ing.  Tatiana  Mikulová , mikulova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 157

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ing.  Tatiana  Mikulová , mikulova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 157

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: