Pekný 3i byt s loggiou Pod rovnicami, Karlova Ves

#19866811
Cena: 129 990 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 17.04.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 74
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Parkovacie miesto

Kontakt:

Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, 0915831167

Adresa:

Pod Rovnicami

Vlastné ID:

KV4701

Popis:

Ponúkame na predaj čiastočne prerobený 3 - izbový byt, Karlova Ves na ulici Pod Rovnicami s celkovou výmerou 74 m2., bezbariérový, nové okná plastové, podlahy - parkety, sprchový kút, 3 izby, loggia 7 metrov, krásne prostredie - príroda okolo, tichá lokalita, pošta, obchody blízko, poliklinika, mhd električkami do centra mesta 10 minút.

Mestská časť Karlova Ves disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 129.990,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 131.990,-Eur celkom.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167 

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: