Apartim s.r.o predá pekný 3 izbový byt v centre mesta na Jakubovom nám

#19872243
Cena: 269 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 17.10.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Staré mesto (Bratislava)
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 100.5
Stav: Úplna rekonštrukcia
Kontakt:

Meno: Juraj Herceg, e-mail: jherceg@apartim.sk, tel.: 0903408815

Adresa:

Bratislava - Staré Mesto

Vlastné ID:

414600

Popis:

Apartim s.r.o predá 3 izbový zrekonštruovaný byt v Starom meste na Jakubovom námestí, OV, s rozlohou 100 m2, nachádzajúci sa na 4 poschodí 5. poschodového obytného domu bez výťahu.

Obytný dom má peknú zrekonštruovanú fasádu a je postavený pri veľkom upravenom parku plnom zelene s oddychovými zónami s možnosťou prechádzok.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli menené nové plastové okná, pôvodné drevené bukové a dubové parkety boli vybrúsené a nalakované, dlažba v kuchyni, kúpelni a WC, nanovo zrekonštruovaná kúpelňa a WC, kuchyňa s novou kuchynskou linkou vyrobenou na mieru, rozvody elektriny a vody, nové stierky a maľovky. Má vlastné plynové kúrenie a ohrev vody.

Pozostáva z veľkej vstupnej predsiene s rolldorom, samostatného WC s umývadlom, veľkej obytnej kuchyne s murovanou komorou, kúpelne s vaňou a umývadlom a troch veľkých, priestranných izieb. Izby sú vzájomne priechodné, ale jednoduchým zákrokom sa dajú prerobiť na samostatné a nepriechodné. V jednej izbe sa nachádzajú pôvodné bytové kachle. K bytu patrí pivnica.

V blízkosti je výborná občianska vybavenosť, 5 minút chôdze Eurovea, divadlo, pešia zóna a tiež dobré dopravné spojenie do celej Bratislavy ako aj na obchvaty a ďiaľnicu.

Možnosť financovania cez HÚ, ktorý vám v prípade záujmu bezplatne vybaví náš hypo poradca.

Kontakt p. Herceg 0903 408 815

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: