“ AKCIA” 1. izbový byt Košice -Západ, Petzvalova ul., čiast. rek.,logg

#19886439
Cena: 58 500 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 20.05.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Košice (Košický kraj)
Počet izieb: 1 izba
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 42
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Loggia, Pivnica

Kontakt:

Meno: Norbert Mészaros, e-mail: norbert.meszaros@lpreality.sk, tel.: 0904 184 059

Adresa:

Košice - mestská časť Západ

Vlastné ID:

NorMes

Popis:

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa 1. izbový byt v mestskej časti Košice - Západ na Petzvalovej ulici. Byt sa nachádza na 1- om poschodí z troch, pod bytom je byt. V byte boli menené plastové okná, dlažba a plávajúce podlahy. Bytové jadro je pôvodné vo veľmi zachovalom stave. Bytový dom je zrenovovaný a zateplený, loggia tiež, nové zábradlie. Orientácia bytu juhozápad, byt je slnečný a teplý s nízkymi nákladmi spojenými s užívaním bytu. V okolí bytového domu je množstvo zelene a veľmi dobrá občianska vybavenosť.
Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace z prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti hypotekárnym úverom ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0904184059

Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke:
https://lpreality.sk

Rozmýšľate nad výstavbou rodinného domu? Zabezpečíme Vám kompletný servis a výstavbu rodinného domu na kľúč. Vyberte si zo širokej ponuky projektov. Ak ste si náhodou z ponuky nevybrali, nevadí postavíme Vám dom podľa Vašich predstáv. Viac na:
https://lpreality.sk/rodinne-domy/


Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: