1-IZBOVÝ BYT, HOMOLOVA ULICA, BRATISLAVA DÚBRAVKA

#19894647
Cena: 79 900 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 17.05.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 1 izba
Plocha v m2: 38
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Pivnica, Parkovacie miesto

Kontakt:

Romana Reháková, rehakova@maximreal.sk, 0915831155

Adresa:

Homolova

Vlastné ID:

RR485

Popis:

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o rozlohe 38 m2 + pivnica o výmere približne 2 m2, byt je po rekonštrukcii a kompletne zariadený, v peknej lokalite plnej zelene.

▪ nachádza sa v zateplenom bytovom dome, poschodie 1/12, s výťahom a bránou na čip

▪ byt je presvetlený

▪ dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC, samostatná kuchyňa, priestranná nepriechodná izba

▪ byt je kompletne zrekonštruovaný a predáva sa kompletne zariadený: nové podlahy, v izbe plávajúca podlaha, nová kúpeľňa a WC, interiérové dvere aj zárubne

▪ zostáva kompletné zariadenie - nová roldor skriňa v predsieni aj, v obývačke, kompletné zariadenie kuchyne

▪ lokalita Dúbravky poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (zdravotné stredisko, obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD)

▪ bezproblémové parkovanie

▪ výborná dostupnosť do centra mesta vďaka MHD a električkám, ktoré sa nachádzajú pri bytovom dome

Cena nehnuteľnosti je 79.900 € a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 3.000,-€, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 82.900,-€ celkom.

 

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Bližšie info a kontakt: Romana Reháková, rehakova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 155

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: