Moderný zrekonštruovaný 2-izbový byt na Čilížskej ulici

#19894893
Cena: 119 900 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 16.05.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Vrakuňa (Bratislava)
Počet izieb: 2 izby
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 66.92
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Šatník, Pivnica, Parkovacie miesto

Kontakt:

Göndörová Jana, gondorova@maximreal.sk, 0915831168

Adresa:

Čiližská

Vlastné ID:

JG3345

Popis:

Ponúkame na predaj krásny, moderný a komplet zrekonštrovaný 2 izbový byt  s  rozlohou 3 izbového (66,92m2) v časti plnej zelene - Čiližská ulica.

Byt sa nachádza na 4 poschodí celkom zo 6 -tich, v panelovom dome. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, je zateplený, zaizolovaná strecha, brána na čip, nový výťah, nedávno robené stupačky. Na chodbe sa nachádzajú len 2 byty, výťah stojí priamo pri byte.    

Dispozícia: veľká vstupná chodba, 2 samostatné nepriechodné izby, kuchyňa spojená s jedálňou, kúpeľňa spojená s toaletou, za spálňou sa nachádza priestranný šatník.

Byt pôsobí vzdušne, priestranne, veľmi moderne a luxusne. V celom byte sú použité nadštandardne kvalitné materiály, orientácia bytu na západ. Prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové plastové okná so žalúziami, podlahy, elektrina, bezpečnostné dvere, kuchynská linka značky ORESI robená na mieru, nové interiérové dvere, nová kúpeľňa s vaňou a toaletou. V byte zostáva celá kuchyňa so zabudovanými kvalitnými spotrebičmi, práčka ktorá je tiež zabudovaná v linke. Mesačné náklady 170 € /2 osoby + elektrina, plyn je odpojený. K bytu prislúcha priestranná murovaná pivnica s rozlohou 2.54 m2 v suteréne domu, k dispozícii je aj kočikáreň. Byt ponúka možnosť zmeny dispozície na 3 izbový. Susedia milí, bezkonfliktní. Pozemok pod domom je tiež v osobnom vlastníctve a veľkou výhodou je bezproblémové parkovanie priamo pri dome.

Byt je predajom voľný, čaká na svojho nového majiteľa, odporúčam TREBA VIDIEŤ! 

Mestská časť Vrakuňa  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, zdravotné stredisko, kultúrny dom a množstvo zelene. V blízkosti veľa možností na nákupy Billa, Tesco, Kauflad , Lídl a MHD. 

Cena nehnuteľnosti je 119900,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 121900,-Eur celkom.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: