Bývanie v Malackách - 2- izbový byt na ulici pri Maline

#19896265
Cena: 82 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 17.05.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Malacky
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 40.22
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie

Kontakt:

Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, 0915 831 158

Adresa:

Pri Maline

Vlastné ID:

KU250

Popis:

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Malackách s vlastným parkovacím miestom v cene

.Byt sa nachádza na ulici Pri Maline, jedná sa o kompletne prerobený rodinný dom, v ktorom boli vytvorené samostatné bytové jednotky.

Celkový výmera bytu je 40,22 m2. Byt sa nachádza na 2 poschodí z dvoch.

Dispozícia: vstupná chodba s kuchyňou o výmere 6,94 m2,izba o výmere 15,97 m2, izba o výmere 12,38 a kúpeľňa spojená s WC o výmere 4,93 m2.

Do bytu sa stačí len nasťahovať a bývať, je nanovo zariadený, kuchynská linka je aj so vstavanými spotrebičmi: vstavaná rúra a sklokeramická varná doska, digestor. V celom byte sú žalúzie, prípojka na TV a internet. V kúpeľni je elektrický bojler. V celom byte je infračervené kúrenie s dotykovým displejom. 

Mesačné náklady na byt sú: 60,-eur je to  reálna spotrebu oslobodená od ďalších bežných mesačných nákladov (ako napr. nájmy, fondy, výťahy)

Výhody bytu:

-  Budete prvý majiteľ

-  Nízke prevádzkové náklady

-  Vlastné parkovacie miesto 

BONUS: Najvýhodnejšiu hypotéku Vám komfortne a bezplatne zabezpečí náš špecialista. Vyjedná Vám najlepšie podmienky, ako by ste dosiahli sami. V prípade, že sa nepodarí vyriešiť financovanie prostredníctvom nášho špecialistu, vrátime Vám zálohu v plnej výške. Mesto Malacky disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 82.000,-Eur v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis.

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: