Krásny byt v Malackách

#19896267
Cena: 107 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 17.05.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Malacky
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 64.11
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Šatník, Parkovacie miesto

Kontakt:

Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, 0915 831 158

Adresa:

Pri Maline

Vlastné ID:

KU251

Popis:

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Malackách s vlastným parkovacím miestom v cene.

Byt sa nachádza na ulici Pri Maline, jedná sa o kompletne prerobený rodinný dom, v ktorom boli vytvorené samostatné bytové jednotky.Celkový výmera bytu je 64,11 m2. Byt sa nachádza na 2 poschodí z dvoch.

Dispozícia: zádverie má výmeru 4,06 m2, šatník má výmeru 5,21 m2, chodba má výmeru 12,57 m2, kuchyňa má výmeru 8,07 m2, Wc má výmeru 2,26 m2, kúpeľňa má výmeru 6,25 m2, obývacia izba má výmeru 14,65, spálňa má výmeru 11.04 m2.

Do bytu sa stačí len nasťahovať a bývať, je nanovo zariadený, kuchynská linka je aj so vstavanými spotrebičmi: vstavaná rúra a sklokeramická varná doska, digestor. V celom byte sú žalúzie, prípojka na TV a internet. V kúpeľni je elektrický bojler. V celom byte je infračervené kúrenie s dotykovým displejom. Mesačné náklady na byt sú: 70,-eur , je to  reálna spotrebu oslobodená od ďalších bežných mesačných nákladov (ako napr. nájmy, fondy, výťahy)Výhody bytu:

 -  Budete prvý majiteľ

-  Nízke prevádzkové náklady

-  Vlastné parkovacie miesto 

BONUS: Najvýhodnejšiu hypotéku Vám komfortne a bezplatne zabezpečí náš špecialista. Vyjedná Vám najlepšie podmienky, ako by ste dosiahli sami. V prípade, že sa nepodarí vyriešiť financovanie prostredníctvom nášho špecialistu, vrátime Vám zálohu v plnej výške. Mesto Malacky disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 107.000,-Eur v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis.

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: