4-izbový byt na Hlavnej ulici

#19896269
Cena: 122 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 17.05.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Stupava (Malacky)
Počet izieb: 4 izby
Plocha v m2: 78
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, 0915 831 158

Adresa:

Hlavná

Vlastné ID:

KU252

Popis:

Ponúkame na predaj 4- izbový byt v Stupave na Hlavnej ulici, OV. Byt sa nachádza na 2/8 . Rozloha bytu je 78 m2. Byt prešiel v minulosti čiastočnou rekonštrukciou. Plastové okná, vstavané šatníky, zasklená loggia, rohová kuchynská linka, elektrická rúra. Kúpeľna je s klasickou vaňou, samostatné WC, murované jadro. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, nová strecha, zateplenie, výmena stupačiek, nová vchodová brána, domový vrátnik. Byt sa nachádza v centre Stupavy. V blízkosti sa nachádza základná škola, materská škôlka, zdravotné stredisko, pošta, Billa.

Mesto Stupava  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 122.000,-Eur v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis.

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Katarína Uhrínková, asistent@maximreal.sk, tel.: 0915 831 158

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: