3-izbový byt na Drotárskej ceste

#19901875
Cena: 240 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.06.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 3 izby
Plocha v m2: 104
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Balkón, Parkovacie miesto

Kontakt:

PhDr.Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, 0915831162

Adresa:

Drotárska cesta

Vlastné ID:

IR519

Popis:

Ponúkame na predaj 3 izbový slnečný byt v tehlovom dome na Drotárskej ulici. Byt sa nachádza v lukratívnej lokalite a v tichu pri Horskom parku. Plocha bytu je 104m2 (vrátane pivnice + 2 loggí)

Slavín je vzdialený len 10 minút chôdze, centrum 15 min. Byt je situovaný 4 min chôdze od konečnej zastávky trolejbusov 203. Spojenie s centrom mesta autobusmi alebo trolejbusmi je do 10 minút.

V okolí sa nachádzajú 2x potraviny a niekoľko reštaurácií, takisto juventa bazén, či bazén v horskom parku.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Minulý rok boli menené plastové okná za trojsklenné + nový TUV bojler) Byt je zateplený, nachádza sa v ňom nový výťah a je na 3,5 poschodí z 8.
Možnosť parkovania na 2 parkoviskách pre obyvateľov domu.

Byt je situovaný nasledovne: Kuchyňa na juhovýchod, izby a obývačka na juhozápad.
Byt je veľmi slnečný, od rána svieti slnko do kuchyne s jedálňou, poobede svieti do izieb.
V predsieni domu sa nachádza kočikáreň.

Mestská časť Staré Mesto disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 240.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 242.000,-Eur celkom.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: