EXKLUZÍVNE: 1-izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Uhlisko, nábytok v cene !!!

#19911207
Cena: 60 500 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 20.06.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Banská Bystrica
Počet izieb: 1 izba
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 31
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Pivnica

Kontakt:

Ing. Koloman Kovalík, kovalik@maxiss.sk, 0905613160

Adresa:

Na Uhlisku

Vlastné ID:

1790

Popis:

Realitná kancelária MAXISS Vám EXKLUZÍVNE ponúka jednoizbový kompletne zrekonštruovaný byt na 2. poschodí v TEHLOVOM bytovom dome na Uhlisku v Banskej Bystrici. Úžitková plocha bytu je 30,57 m2.

Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží bytového domu, ktorý bol cca. pred 4 rokmi rekonštruovaný – bola v ňom zrealizovaná nadstavba 3. obytného podlažia s novou strešnou krytinou. Celý bytový dom bol zateplený. V bytovom dome bol vybudovaný výťah, ktorý je možné využívať za poplatok. Súčasne bola v bytovom dome zrealizovaná nová plynová kotolňa s prípravou teplej vody čo zabezpečuje nízke mesačné náklady na bývanie.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, izby o rozmeroch cca. 4,1 m*3,6 m a sociálneho zariadenia v ktorom sa nachádza nový sprchový kút s vaničkou, umývadlo a WC. K bytu patrí murovaná komora na chodbe bytového domu a v pivničných priestoroch veľká murovaná pivnica s dvomi miestnosťami.

Vnútorné priestory bytu boli v r. 2014 kompletne zrekonštruované, osadené boli nové plastové okná, novovyhotovené boli rozvody teplej aj studenej vody, novo osadené boli všetky zariaďovacie predmety, kuchynská linka vrátane všetkých vstavaných spotrebičov, nová chladnička s mrazničkou, ale aj do kuchynskej linky osadená práčka. V izbe bola vyhotovená nová plávajúca podlaha a osadená vstavaná šatníková skriňa.

V cene bytu je aj všetok nábytok nachádzajúci sa v byte okrem kresla v izbe.

K bytovému domu patrí veľká záhrada a možnosť dokúpenia parkovacieho miesta vo dvore

Bytový dom je situovaný v tichej lokalite, v jeho blízkosti sa nachádza základná škola, potraviny „Terno“. Do centra mesta na námestie je cca. 10 min peši, v blízkosti sa nachádza autobusová aj železničná stanica.

Byt je možné kúpiť aj na investičné účely. Byt je v súčasnosti prenajatý veľmi serióznemu nájomcovi.

ID zákazky: 1782

Výbava:

Televízor, Internet

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: