Dubravka 5 izbový byt na predaj.

#19911653
Cena: 170 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 13.06.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Dúbravka (Bratislava)
Počet izieb: 5 izieb
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 88,8
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Pôvodný
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Loggia, Šatník, Pivnica, Voľný ihneď

Kontakt:

0949616303

Adresa:

Červenakova, Bratislava

Popis:

Ponúkam na predaj pekný priestranný svetlý päťizbový byt v Dúbravke na pokojnom sídlisku neďaleko domu kultúry vo vyhľadávanej lokalite.
Byt sa nachádza na treťom poschodí v štvorpodlažnom dome. Dom je po rekonštrukcii zateplený, má vymenené stúpačky a opravenú novú strechu, vymenenú bránu aj domového vrátnika. Byt je v pôvodnom stave ešte nerekonštruovaný. Má rozlohu spolu s lodžiou 88,8m2, bez lodžie 82,3m2. Byt je možné si pri rekonštrukcii prerobiť podla svojich predstáv a potrieb. Okná z izieb má na obidve strany domu. Lodžia s obývačkou, kuchyňa a pracovňa sú otočené presne smerom na východ. Spálňa a dve detské izby vedľa nej sú otočené presne smerom na západ. Z lodžie je pekný výhľad na spodnú časť Dúbravky. V blízkosti domu je pekné detské ihrisko, Pizzeria s dvoma terasami, tenisová plocha alebo volejbalová asfaltová a veľké nové futbalové ihrisko s nočným osvetlením. Dom má vchody z obidvoch strán, východný je smerom k ihrisku a západný smerom ku príjazdovej ceste a parkovisku. K bytu patrí aj pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne.

V okolí domu sú škôlky, školy, zdravotné stredisko, potraviny, čerpacia
stanica, trhy, pošta, zástavky Mhd liniek, vlaková stanica Lamač, zimný štadión, fitnes centrum a dva obchodné domy. Dom nie je na príliš zastavanom sídlisku, domy na okolo sú mierne rozťahané a priestor medi nimi vypĺňa pekná zeleň. V okolí sú Dúbravské lesy s množstvom ohnisiek a dvoma studničkami, do ktorých sa dá chodiť na krásne prechádzky a turistiku.

Nie som realitná kancelária.

Realitné kancelárie nekontaktujte ma.
Nemám záujem o zverejňovanie môjho inzerátu na vašich portáloch.
Ďakujem za pochopenie.

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: