2izbový byt v centre Pezinka

#19920923
Cena: 82 500 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 12.06.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Pezinok
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 58.46
Vykurovanie: Iné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Pivnica, Parkovacie miesto

Kontakt:

Ing.Lucia Lišková, liskova@maximreal.sk, 0915831159

Adresa:

Záhradná

Vlastné ID:

LL315

Popis:

Naša realitná kancelária ponúka na predaj 2-izbový byt v priamom centre mesta Pezinok na Záhradnej ulici. Celková úžitková plocha bytu je 58,46 m2, nachádza sa na 1. vyvýšenom poschodí zo 4 v tehlovom bytovom dome, ktorý je po rekonštrukcii- zateplený aj strop suterénu, nové stúpačky. Byt je v OV, orientovaný na SV, podiel na pozemku je vo vlastníctve.

Dispozízia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, ktorou sa prechádza do obývacej izby so spacím kútom, vpravo chodbou do kuchyne, z ktorej sa prechádza do izby, ktorá je rovnako prepojená s obývacou izbou. Pri vstupe do bytu sa nachádza kúpeľňa s vaňou a samostatného WC. K bytu prináleží pivnica o výmere cca 8m2. Byt má plastové okná so sieťkami proti hmyzu a žalúziami, na stenách sú omietky a keramický obklad. Podlahy v byte sú keramická dlažba, drevené parkety. V kúpeľni je umývadlo a klasická vaňa. Byt má samostatné kúrenie zabezpečené plynovým kotlom Protherm a bezproblémové pripojenie na káblovú TV a internet. Mesačné nájomné na byt je 63 € / 2 osôb, plyn 45 € / 2 osôb, elektrika 30 € / 2 osôb.

Bytový dom je tehlový nachádza sa vo výbornej lokalite v priamom centre mesta Pezinok, ktoré disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do okolitých miest a obcí. Mesto Pezinok leží na úpätí Malých Karpát, poskytuje svojim obyvateľom množstvo kultúrnych podujatí, turistiky a zelene. V tesnej blízkosti sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň, obchodný dom, pošta, pekáreň, supermarkety, reštaurácie, materské školy, gymnázium, kultúrny dom a aj obľúbený Zámocký park.

Cena nehnuteľnosti je 82.500,-Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. 

Bližšie info a kontakt: Ing.  Lucia Lišková, liskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ing.  Lucia Lišková, liskova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: