4- izbový byt na Štúrovej ulici

#19923173
Cena: 110 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 19.06.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Malacky
Počet izieb: 4 izby
Plocha v m2: 79.16
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah

Kontakt:

Peter Chvála, chvala@maximreal.sk, 0915831165

Adresa:

Štúrova

Vlastné ID:

PCh383

Popis:

Ponúkame na predaj priestranný 4izbový byt v Malackách ul. Štúrova, 7/8 poschodí s výťahom. Celková plocha je 79,16 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou.Je slnečný orientovaný na 3 svetové strany. V bytovom dome bola pred rokom vykonaná kompletná rekonštrukcia rozvodov , výťahu a dlažieb.
Pozícia bytu je výhodná pre rodiny s deťmi, v blízkosti je Jednota, pizzeria, škôlka, škola, pošta, detské a futbalové ihrisko. Z okna môžete pozorovať Vaše ratolesti. Do 5 min. ste na zástavke autobusu a za 30 min. na Patrónke v Bratislave. Zdravotné stredisko pre deti a dospelých je cca 10 min. peši .Oproti bytovému domu je pole a lesík s možnosťou vychádzok. Predajom je byt voľný k okamžitému nasťahovaniu.Mesto Malacky disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 110.000,-Eur v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis.


Kontakt: Peter Chvála, chvala@maximreal.sk, tel.: 0915 831 165

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Peter Chvála, chvala@maximreal.sk, tel.: 0915 831 165

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: