Predaj, jednoizbový byt, Bratislava, Petržalka, Kapicova

#19923279
Cena: 83 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.06.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Počet izieb: 1 izba
Typ stavby: Iné
Plocha v m2: 36
Vykurovanie: Ústredné
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Parkovacie miesto

Kontakt:

Gabriel Haba, haba@maximreal.sk, 0915831166

Adresa:

Kapicova

Vlastné ID:

GH1995

Popis:

Ponúkame na predaj jednoizbový byt o celkovej rozlohe 35,5 m2 na Kapicovej ulici v Bratislave - Petržalke. Byt sa nachádza na 3/12 poschodí v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome s výťahom. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, WC, kuchyne a nepriechodnej izby. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou (plastové okná so žalúziami, v izbe je plávajúca podlaha a vstavaná skriňa). K bytu prislúcha aj pivničná kobka. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky v blízkosti nákupného centra Aupark. V pešej dostupnosti sa nachádza sad Janka Kráľa, železničná stanica Petržalka, potraviny, reštaurácie, zdravotné stredisko. 

Mesačne náklady okolo 100,- eur.

Cena nehnuteľnosti je 83.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 85.000,-Eur celkom.

Kontakt: Gabriel Haba, haba@maximreal.sk,tel.: 0915831166

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Gabriel Haba, haba@maximreal.sk,tel.: 0915831166

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: