2- izbový byt na Starohájskej ulici

#19923283
Cena: 135 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.06.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Petržalka (Bratislava)
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 50
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Výťah, Balkón, Parkovacie miesto

Kontakt:

PhDr.Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, 0915831162

Adresa:

Starohájska

Vlastné ID:

UK604

Popis:

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s 2 balkónmi po kompletnej rekonštrukcii a bezproblémovým parkovaním na Starohajskej ul. v Bratislave V.

Byt je o výmere 50m2 + plocha balkóna (2xloggia 3,5 m2 ). Pred bytovým domom je bezproblémové parkovanie počas celého dňa. Bytový dom je panelovej konštrukcie, zateplený s novou fasádou. Nachádza sa v príjemnom prostredí s výhľadom na dostihovú drahú, a dobrou občianskou vybavenosťou. V dome je výťah a tiež vlastná kotolňa.

Byt je moderne dispozične riešený: vstupná chodba z ktorej su vstupy do samostatnej kúpeľne s priestorom na práčku, samostatného WC , spalne s vlastným balkónom a otvorenej kuchyne s obývačkou. Otvorený priestor kuchyne a obývačky je taktiež ukončený samostatným balkónom. Komfort bezproblémového parkovania umožňuje súkromné parkovanie priamo pred bytovým domom alebo v okolí domu.

V blízkosti sa nachádza kompletná infraštruktúra a občianska vybavenosť, detské ihrisko, škola a škôlka, MHD. Lokalita tiež ponúka veľa zelene, možnosť cyklistiky a športu, v blízkosti plavecký bazén, tenisové kurty.

Mestská časť Petržalka  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 135.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 137.000,-Eur celkom.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162


 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: