2-izbový byt na Krížnej ulici

#19923305
Cena: 172 400 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 14.06.2018
Transakcia: Predaj
Počet izieb: 2 izby
Plocha v m2: 64
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Loggia, Parkovacie miesto

Kontakt:

PhDr.Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, 0915831162

Adresa:

Krížna

Vlastné ID:

UK606

Popis:

Ponúkame na predaj priestranný tehlový 2 izbový byt vo výbornej lokalite, na Krížnej ulici v Starom Meste. Výhodou je veľký vnútroblok s detským ihriskom, množstvom zelene a s možnosťou rezidenčného parkovania. Byt je v OV, má 68,80m2 úžitkovej plochy vrátane pivnice 4 m2 a presklenej loggie (3,64 m2), poschodie: 5/7, s novým výťahom.

 

Byt je po rekonštrukcii: nové elektrické rozvody, nový rozvod vody (teplej aj studenej), plastové okná so žalúziami, KL so vstavanými spotrebičmi, chladnička s mrazničkou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, pračka, samostatné WC, dlažby, obklady, sanita, drevená parketová podlaha, merače na radiátoroch, 2x zrkadlový rolldoor.

 

Dispozícia bytu: vstupná chodba s dvomi zrkadlovými rolldorovými skriňami, samostatná spálňa orientovaná do dvora na západ, samostatná obývacia izba s presklenou loggiou orientovaná na východ do ulice, kúpeľňa , samostatné WC, samostatná kuchyňa, špajza.  

 

- byt sa nachádza v kvalitnom tehlovom dome

 

- k domu patrí veľký dvor s detským ihriskom a množstvom zelene s možnosťou rezidenčného parkovania

 

- výborná lokalita v Starom Meste, 10 minút pešo do centra

 

- kompletná občianska vybavenosť

  

Mestská časť Staré Mesto  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 172.400,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 174.400,-Eur celkom.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 162 

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: