360° VIRTUÁLNA PREHLIADKA:: 1-izb byt s krásnym výhľadom, BA IV. DNV, ul. Jána Jonáša

#19926641
Cena: 59 999 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 29.06.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Devínska Nová Ves (Bratislava)
Počet izieb: 1 izba
Typ stavby: Panelová
Plocha v m2: 28.68
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Výťah, Loggia

Kontakt:

Meno: Radovan Kičin, e-mail: radovan.kicin@axisreal.sk, tel.: 0948 346 333

Adresa:

Bratislava - Devínska Nová Ves

Vlastné ID:

RK-15

Popis:

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 1-izbový čiastočne prerobený byt, v bytovom dome s krásnym výhľadom, o celkovej rozlohe 28,68m2, nachádzajúci sa na začiatku Devínskej Novej Vsi, v blízkosti automobilového závodu VW. Byt je situovaný na najvyššom 7 poschodí, na ulici Jána Jonáša, v bytovom dome s výťahom.
Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s WC, kuchynského kúta a samostatnej obývacej izby. V byte je priestranná, zasklená lodžia, z ktorej je krásny výhľad na Karpaty a polia. V bytovom dome práve prebehla výmena výťahov a spoločné priestory prechádzajú postupnou rekonštrukciou. Vchod domu je zabezpečený kamerový systémom a elektronickým vstupom na čip. Parkovanie je verejné pri bytovom dome.

STAV BYTU:
Byt sa nachádza v panelovom bytovom dome, podlahy tvoria dlažby a nové linoleové podlahy v chodbe a obývacej izbe, plastové okná sú osadené žalúziami. Kuchynský kút tvorí funkčná kuchynská linka so zabudovanou chladničkou a elektrickou zabudovanou dvojplatničkou.

LOKALITA:
Bytový dom je situovaný v okrajovej časti Devínskej Novej Vsi, s krásnym výhľadom.

/ I IZBOVÝ / PREROBENÝ / ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA / ÚTULNÝ / SVETLÝ / BYT / PREDAJ / VÝŤAH / DEVÍNSKA NOVÁ VES / LODŽIA / BALKÓN / POKOJNÁ / LOKALITA /

Virtuálna prehliadka na http://www.axisreal.sk/360-virtualna-prehliadka-1-izb-byt-skrasnym-vyhladom-ba-iv-dnv-ul-jana-jonasa-426219

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: