4. izbový byt Košice - Staré mesto, Mlynská, čiast. rek., vl. kúrenie

#19942079
Cena: 228 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 08.07.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Staré Mesto (Košice)
Počet izieb: 4 izby
Typ stavby: Tehlová
Plocha v m2: 141
Vykurovanie: Vlastný kotol
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Kontakt:

Meno: Norbert Mészaros, e-mail: norbert.meszaros@lpreality.sk, tel.: 0904 184 059

Adresa:

Košice-Staré Mesto

Vlastné ID:

4975

Popis:

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa na predaj 4. izbový byt v mestskej časti Košice - Staré mesto na Mlynskej ulici. Bytový dom sa nachádza v centre mesta na pešej zóne na druhom poschodí s výhľadom na pešiu zónu a na východnú časť mesta. V byte je vlastné kúrenie plynom a ohrev teplej vody. Byt je zrekonštruovaný a pripravený na bývanie. Nad bytom je ešte jedno obytné podlažie.

Cena nehnuteľnosti je vrátane provízie realitnej kancelárie, ktorá zahŕňa poplatky súvisiace z prevodom nehnuteľností (kolky, kúpna zmluva a jej autorizácia advokátom a právny servis). Opýtajte sa makléra aj na financovanie nehnuteľnosti hypotekárnym úverom ako aj poistenie nehnuteľností. V prípade záujmu o nehnuteľnosť volajte 0904184059
Vážení klienti, pozrite si kompletnú ponuku našich nehnuteľností na stránke:
https://lpreality.sk

Rozmýšľate nad výstavbou rodinného domu? Zabezpečíme Vám kompletný servis a výstavbu rodinného domu na kľúč. Vyberte si zo širokej ponuky projektov. Ak ste si náhodou z ponuky nevybrali, nevadí postavíme Vám dom podľa Vašich predstáv. Viac na:
https://lpreality.sk/rodinne-domy/


Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: