1-izbový byt na Banšelovej ulici

#19944851
Cena: 87 000 €
Kategória: Reality / Byty
Dátum: 12.07.2018
Transakcia: Predaj
Lokalita: Ružinov (Bratislava)
Počet izieb: 1 izba
Plocha v m2: 33
Vykurovanie: Iné
Stav: Úplna rekonštrukcia
Vlastníctvo: Osobné
Iné:

Zateplenie, Balkón, Parkovacie miesto

Kontakt:

Göndörová Jana, gondorova@maximreal.sk, 0915831168

Adresa:

Banšelova

Vlastné ID:

UK802

Popis:

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom na Banšelovej v Bratislave na 1. poschodí vo výmere 33m2 plocha balkóna 6m2. Na balkóne vymenená nová dlažba+ zábradlie a plechy. Byt po kompletnej prerábke-plastové okná. Bytový dom je zateplený komplet minerálnou vatou, nová strecha.
V bytovom dome boli vymenené stúpačky, kanalizácia, plyn, voda.
Cena so zariadením 90 000€
Cena bez zariadenia 87 000€

Cena nehnuteľnosti je 87.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 89.000,-Eur celkom.

Mestská časť Ružinov disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova@maximreal.sk, tel: 0915831168

Kontaktovať predávajúceho:

Mohlo by vás zaujímať: